Klimatizace místnosti SPLIT 1+1

Residential Air Conditioning | RAC

SPLIT 1+1

Klimatizace skládající se z jedné venkovní jednotky a jedné nástěnné vnitřní jednotky.

„Wind-free“ chlazení, komfortní chlazení

Ochlazuje rychleji, dále a do větší šířky

Wind-Free klimatizace distribuuje vzduch přes 21 000 mikro otvorů v předním panelu, vytváří tak rozptýlený a jemný proud vzduchu, skutečně defi nováný jako bezvětří“, který se jemně a tiše infi ltruje do místnosti. Wind-Free jednotka udržuje mírné proudění vzduchu a sama si reguluje teplotu bez samotné úpravy teploty nebo vypnutí jednotky. Díky jedinečnému trojuhelníkovému designu je chlazení rychlejší o 43 % a účinnější. Při udržovaní komfortu s chlazením Wind-Free dosáhneme úspory energie až o 72 %.

DIGITAL INVERTER 8-POLE

Ochlazuje efektivněji, tišeji a účiněji

Digitální 8-pólový motor kompresoru snižuje výchylky točivého momentu díky technologii POWERboost™. Výsledkem je celkově nižší spotřeba elektrické energie, a zároveň zkrácení času na dosáhnutí maximální rychlosti otáček kompresoru. Digitální 8-pólový motor invertorového kompresoru spotřebuje o 68 % energie méně než klasický model. Udržuje požadovanou teplotu bez neustálého zapínání/ vypínání, takže pracuje mnohem tišeji s vyšší životností i účinností.

VIRUS DOCTOR & EASY FILTER

Eliminujte viry a dýchejte zdravější vzduch

Vynikající technologie Virus Doctor neutralizuje škodliviny ve vzduchu a zároveň ničí bakterie, které neodstranil filtr. Ze všech škodlivin ve vzduchu se stává neškodná vodní pára. Na rozdíl od obvyklých systémů čištění vzduchu s filtrem, které čistí pouze zpracovaný vzduch, klimatizace Samsung s technologií Virus Doctor odstraňují aktivně všechny znečišťující látky, a tak zlepšují kvalitu vzduchu.

Smart Home

Klimatizace Samsung umožňují Wi-Fi ovládání využívající Smart Home App na Vašem Smartphonu. Ta umožní vzdáleně zapínat nebo vypínat jednotku, ovládat funkce, rozvrhy a režim odkudkoliv. Aplikace Smart Home umožňuje centrálně ovládat veškeré Smasung Smart zařízení díky celé řadě nástrojů.

Triangle design

Jedinečný trojúhelníkový tvar má širší vstup, takže může nasávat více vzduchu. Zlepšená šířka a úhel výstupu, žaluzie ve tvaru písmene „V” a větší ventilátor rovněž zajišťují rychlejší chlazení a vypuzování vzduchu s delším dosahem. Osvěžující chladný vzduch se tak dostane do všech rohů vašeho pokoje, bez jakýchkoli slepých míst.

Katalog produktů